Корзина
18 отзывов
+380504110029
Контакты
оптовая продажа одежды сток
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380962654209
+380686140984
+380507866701
+380504110029
+380676352735
УкраинаДнепропетровская областьНовомосковский р-нс.Новосёловка
Карта

Як правильно купувати стоковий одяг, щоб мати гарні показники продаж?

Як правильно купувати стоковий одяг, щоб мати гарні показники продаж?

Як купувати стоковий одяг так, щоб потім вигідно його продавати?

Товар та його якість – найважливіші складові для будь-якого стокового магазину. Зазвичай стоки оптом в Україні продають речі мішками, тобто, лотами, без можливості вибору окремих одиниць. Однак, останнім часом з’явилось декілька компаній, які пропонують купувати одяг у їх шоурумах. Але тоді клієнт вимушений брати відразу декілька різних розмірів одного продукту, або сильно переплачувати.

Взагалі, підприємці-початківці часто стикаються з певними складнощами при відкритті власного магазину стокового одягу. Може виявитися, що товар у мішку увесь однаковий, тобто, представлений лише в одному розмірі та кольорі, причому продано більше 50 одиниць. Буває і таке, коли увесь одяг давно закуплений іншими магазинами, а у вас не продається.

Як обрати той, який точно принесе прибуток? Тут варто звертати увагу на декілька важливих параметрів:

·         Завжди уточнюйте, скільки одиниць товару в одному лоті. Має значення також вартість однієї одиниці. Заробити можна тільки в тому випадку, коли ви матимете можливість продати одяг дорожче, і його вартість не буде занадто високою.

·         Перевіряйте, настільки відомий та успішний бренд, речі якого купуєте. Може виявитись, що його продукція майже не користується попитом, бо багато негативних відгуків. Почитайте коментарі від різних магазинів та покупців.

·         Зверніть увагу, що стоковий одяг може продаватись запакованим та не запакованим. У першому випадку це речі у бездоганному стані, прямо зі складу чи фабрики. У другому – ті, що висіли в магазині або були новими, не ношеними, повернуті покупцями. У цих, останніх товарів, можуть бути присутні дефекти.

·         Не замовляйте «всліпу». Відповідальні компанії не лише знімають докладні відео про свою продукцію, а й дають можливість самому приїхати на склад, передивитись її, або переглянути мішок при отриманні на пошті.

·         Купуйте різноманітні лоти. Чим більше розмірів, фасонів та кольорів, тим більше вірогідність, що речі продадуться швидше.

Найкраще не зупинятись лише на самому одязі. Магазини продають також стокове взуття, білизну, іграшки. Купуйте речі для дітей та дорослих. Тоді буде більше шансів для успішного та стабільного бізнесу.

facebook twitter
Другие статьи